+380688407181, +380997827035
office@brandmaster.in.ua

Жакардова етикетка

В даний час жакардова етикетка використовується багатьма виробниками одягу, для того, щоб виділити свою продукцію серед конкурентів. Для візуалізації торгового бренду жакардові етикетки – ідеальне рішення.

Головна перевага жакардових етикеток – це довговічність і зносостійкість. Тканина практично не втрачає колір і не розтягується навіть при активному зовнішньому впливі. Саме завдяки цим властивостям жакардова тканина так сподобалася багатьом виробникам одягу.

Яскрава красива бірка з логотипом або назва компанії підкреслює престижність товарного знака, робить вироби впізнаваними. Жакардова етикетка – це показник високого статусу виробника. Щільні та барвисті жакардові бірки – оптимальний варіант для одягу, сумок, взуття, головних уборів.

Жакардова етикетка для одягу – це не тільки зручна і функціональна річ, а й додаткова прикраса. На сьогоднішній день це, безумовно, лідер продажів серед усіх ярликів.

Привабливий зовнішній вигляд – ще одна незаперечна перевага тканинної жаккардової етикетки,
яку по праву можна назвати елітним маркуванням для одягу.

 

На сьогоднішній день ви можете замовити у нас такі види жакардових етикеток:

Якість “Дамаск”

Один із найпопулярніших і поширених на сьогоднішній день видів плетіння жакардової етикетки – плетіння “Дамаск”. Особливістю даного плетіння нитки полягає в тому, що при даному плетінні можна досягти максимальної чіткості витканого логотипу, а також дає більше можливостей втілити в тканій етикетці найнепередбачуваніші цікаві ідеї. При цьому плетінні можна використовувати будь-які кольори основи та дизайну. Виткана етикетка виглядає більш щільною. При цьому вона залишається досить м’якою та приємною на дотик.

Мінімальний тираж 100 шт.

Якість “HD Дамаск”

Якщо ви не прагнете економити на іміджі своєї компанії, якість HD Дамаск (High definition) саме для вас. Незважаючи на відносно високу ціну, такі жакардові вироби цілком виправдають витрачені на їхню покупку фінанси. Дане плетіння дозволить виткати найтонші лінії вашого логотипу або малюнку. Виткана етикетка виглядатиме менш щільною, але при цьому буде м’якою та приємною на дотик. Навіть звичайнісінький покупець зможе з легкістю оцінити якість одягу по одній такій етикетці.

Мінімальний тираж 100 шт.

Якість “Сатин”

Цей вид плетіння характеризується наявністю блискучого “атласного” фону у етикетки. Фон виходить ідеально гладким, що нагадує атласну стрічку. Найдорожче плетіння. Виткана етикетка даної якості має більшу щільність. Мінусом цього переплетення є те, що малюнок має вкраплення ниток фону (наприклад, на етикетці з чорним тлом світлий логотип матиме чорні вкраплення). Рекомендуємо використовувати якість сатину тільки з білим або чорним фоном.

Мінімальний тираж 1000 шт.

Жакардова етикетка з “термоосновою”

Цей вид етикетки, яку не потрібно пришивати, як би це не звучало. Спеціальний клейовий шар дозволить прикріпити вашу етикетку до одягу за допомогою нагрівання та невеликого тиску. У домашніх умовах процес можна здійснити за допомогою звичайної праски. Етикетка добре триматиметься на будь-якій тканині, не відірветься після прання і не линяє. Виробництво цього виду етикеток поділяється на кілька етапів: виготовлення жаккардової етикетки; нанесення самоклеючого шару на виворітний бік етикетки; різання. Виробляємо ткані етикетки з термоосновою будь-якої форми – квадратні, круглі, прямокутні, фігурні тощо.

Мінімальний тираж 1000 шт.

Жакардова етикетка на “клейовій основі”

Жакардові етикетки на клейовій основі призначені для універсального оформлення промислових товарів. Це етикетка, яку не потрібно пришивати. Спеціальний клейовий шар дозволить прикріпити цю етикетку до вашого виробу або взуття за допомогою невеликого тиску. Етикетка добре триматиметься на будь-якому виробі. Виробляємо дані етикетки будь-якої форми – квадратні, круглі, прямокутні, фігурні тощо.

Мінімальний тираж 1000 шт.

Жакардова етикетка з “лазерною різкою”

Бажаєте надати вишуканості вашому виробу – замовте жаккардові бирки з лазерною різкою. Переваги даного виду етикеток в тому, що за допомогою лазера можна зробити будь-яку форму вашої етикетки, найнепередбачуваніші креативні ідеї. Краї будуть гладенькими і не будуть сатитися.

Мінімальний тираж 1000 шт.

Жакардова етикетка на “флізеліновій основі”

Найкращий спосіб зробити ваш одяг ексклюзивним – замовити етикетки (шеврон) на флізеліновій основі. Ця етикетка використовується на військовій формі, корпоративному та цивільному одязі. У наш час шеврони та нашивки на флізеліновій основі можна побачити на спортивних куртках, шкільній формі тощо. Одяг з таким маркуванням виглядає стильно та оригінально. Шеврони закріплюють за допомогою ниток у тон виробу або, навпаки, контрастними, щоб зробити етикетку ще яскравішою.

Мінімальний тираж 1000 шт.

“Шеврони з оверлоком”

Ця етикетка використовується на військовій та поліцейській формі; для шкіл, гімназій, ліцеїв; для приватних фірм та комерційних компаній. Вироби з таким маркуванням виглядає стильно та оригінально. Шеврони закріплюють за допомогою ниток у тон виробу.

Мінімальний тираж 1000 шт.

Інформація для замовлення жакардових етикеток:

– можлива ширина бирки коливається від 10 мм до 200 мм, розумна довжина не обмежена;

– максимальна кількість кольорів ниток 8 (основа 1 колір, логотип 7 кольорів);

– можливе виготовлення бирок у рулоні або різанням з підгином країв;

– стандартний термін виготовлення жаккардових бірок становить 15-20 робочих днів;

Для більш швидкого та точного прорахунку ціни Вам необхідно надати нам наступну інформацію:

– розміри етикетки;

– кольоровість (зразок малюнка або приблизний приклад);

– бажаний тираж;

– якість жакардової етикетки;

– за наявності макет у форматі (для прорахунку – jpeg, для замовлення – crd, ai, pdf).

 

Стань реселлером и продавай хостинг!