+380688407181, +380997827035
office@brandmaster.in.ua

Візитки

ВІЗИТКА - НЕЗАМІННИЙ АКСЕСУАР

Сьогодні жоден сучасний діловий чоловік не може обійтися без візитної картки. Візитка яскраво характеризує людину. Саме з обміну візитками починається вистава при першій зустрічі. Тому картка повинна не тільки утримувати чітку та правильну інформацію, але й сприяти збереженню вашого стилю. З давніх-давен візитки були невід'ємним атрибутом ділового спілкування.

Виділяють три основні види візиток: особисті, ділові та корпоративні.

- Особисті візитки використовуються для неформального спілкування. Для таких візиток немає занадто строгих правил, в них можуть бути відображені індивідуальні уподобання власника. Найголовніше – така візитка повинна містити ім'я, прізвище та телефонний номер власника. За бажанням також можуть вказуватись адреса електронної пошти, адреса компанії, в якій працює власник візитки і т.д.

- Ділові візитки надають контактну інформацію клієнтам та партнерам. Вони містять, перш за все, такі необхідні реквізити: П.І.Б., посада, назва компанії, при необхідності вид її діяльності. При оформленні візиток обов'язково використання фірмового стилю - логотипу, кольорів компанії, прийнятих шрифтів і т.д.

- Корпоративні візитки, або візитки компанії, не містять жодної особистої інформації - тільки назва компанії, рід її діяльності, перелік послуг, контактна адреса, телефон/факс, адреса електронної пошти та сайт компанії, види послуг, логотип. Також на них може бути розміщений слоган компанії та схема проїзду. Такі візитки використовуються тільки в рекламних цілях і лунають на різних громадських заходах.

 

Визитки на заказ: какие виды возможно заказать

1. Стандартна. Візитка формату 90*50 мм друкується на папері різної щільності і є найпоширенішою на сьогоднішній день. Тому їх часто замовляють і коштують відносно недорого.

2. Євровізитка. Розмір візитки визначено загальноєвропейським стандартом та становить 85*55 мм. Завдяки цьому розміру вона добре поміщається у спеціальне відділення гаманця. Матеріал і художнє оформлення можуть бути різними. Бізнес-картки європейського формату дозволяють власникам виділитися на тлі інших, наголосити на індивідуальності. До них нерідко звертаються представники творчих професій, щоб створювати імідж креативної та неординарної особистості.

3. Квадратні. Ідеальні візитки для дизайнерів та представників інших творчих професій. Втілюють сучасні тенденції поліграфічного дизайну – мінімалізм та чітку геометрію.

4. Еко-візитки на крафт-картоні. Еко візитки друкуються на коричневий еко картон. Картон має власну фактуру. Він не ідеально "гладкий", і не має рівномірного кольору.

5. Візитки із заокругленням кутів. Пом'якшіть стандартний кутастий дизайн, додавши оригінальний елемент - закруглені кути. Такі вироби виглядають одночасно свіжо, елегантно і презентабельно.