+380688407181, +380997827035
office@brandmaster.in.ua

Про нас

Підкоримо нові висоти разом з BRANDMASTER!

Компанія "BRANDMASTER" була заснована навесні 2017 року та вже встигла зарекомендувати себе надійним постачальником елементів брендування клієнтам будь-якого рівня. Ми з радістю здійснюємо як по-різному цільові замовлення великим фабрикам, так і персональні лімітовані серії виробів для дизайнерів-початківців і майстрів. Наша компанія спеціалізується на виготовленні текстильної та поліграфічної продукції для підприємств легкої промисловості – виробників одягу, постільної та нижньої білизни, меблевих та взуттєвих фабрик, а також фабрик з виготовлення головних уборів. Найбільший попит мають такі види нашої продукції:
  • жаккардові етикетки;
  • друковані етикетки (сатинові, нейлонові, бавовняні);
  • картонні навісні ярлики;
  • стрічки із нанесенням.

Для нас важливо:

1. Індивідуальний підхід та професійне обслуговування

Клієнти для нашої компанії – головна цінність, тому ми готові вислухати Вас 24 години на добу, сім днів на тиждень. Якщо у вас виникло питання або ви хочете поспілкуватися з менеджером, напишіть нам електронний лист або зв'яжіться з нами через формуляр у розділі "Контакти" - ми максимально швидко відповімо на всі ваші запитання.

2. Висока якість

Для нашої компанії добротність стоїть на 1-му місці, тому всі наші товари виготовляються із матеріалів найвищої якості. Наші тканинні етикетки, сатинові, атласні та бавовняні стрічки приємні шкірі та стійкі до прання. Етикетки для одягу не містять шкідливих речовин, які могли б зашкодити вашому здоров'ю. Замовляючи в компанії "BRANDMASTER" етикетки для одягу, поліграфічну продукцію, шкіряні або металеві лейбли, пластмасову або металеву фурнітуру - ви можете повністю розраховувати на якість виготовленої продукції.

3. Довіра та повага з боку клієнтів

На сьогоднішній день заслужити довіру та повагу з боку клієнтів дуже складно, оскільки кожна людина індивідуальна. Часом знайти підхід та побудувати конструктивний діалог не завжди вдається. Ми вдячні нашим клієнтам за відгуки та прагнемо прямого діалогу. Для нас найважливіше, що думають про нас потенційні клієнти. Більшість наших споживачів прийшло до нас саме за рекомендацією – отже, нам довіряють! З кожним днем ​​ми прагнемо нових висот, удосконалимося, стаємо краще завдяки вам.

4. Можливість замовити у нас етикетки для одягу у мінімальній кількості

Розглянемо кілька варіантів: Перший - ви дизайнер-початківець або невелике ательє. Як правило, не потребуєте великої кількості етикеток або швейної фурнітури. Для маркування своїх виробів вам знадобиться трохи більше 100 штук етикеток. Другий – у вас ювілей і ви запросили 30 людей. Для конкурсів та прикраси зали вам достатньо буде близько 100 метрів брендованих стрічок. Третій – ви організатор спортивної олімпіади у шкільному закладі. Для нагородження учасників спартакіади та заохочувальних призів вам потрібно не більше 100 штук картонних бірок, брошур та стрічок для медалей.

Купуючи невелику кількість брендованої продукції, вам не доведеться переплачувати за непотрібні великі тиражі. Такі побажання клієнта для нас не є проблемою!

Запрошуємо до співпраці кінцевих споживачів та будь-яких зацікавлених осіб з усіх регіонів України. Ми націлені на тривалі стосунки та ставимося з повагою до всіх замовників.